Charitatívna výstava Galérie 6

Dátum a čas:
streda - 22. 11. 2017 - 14:30 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Po úspešnej kolektívnej výstave Umenie v čase, ktorá bola nedávno prezentovaná v Kasárňach Kulturparku, sa členovia občianskeho združenia Galéria 6 rozhodli pomôcť ľuďom, chorým na rakovinu. Pripravujú charitatívnu akciu, spojenú s predajom obrazov, ktoré namaľovali. Tá sa uskutoční v budove Bravo 22. novembra od 16:30 do 18:00 hod.

Podujatie organizujú s košickou pobočkou Ligy proti rakovine. V kultúrnom programe vystúpia žiaci Základnej umeleckej školy Jantárová pod vedením Márie Škvarekovej. Združenie neprofesionálnych výtvarníkov ponúkne na predaj tridsať obrazov.

Najdôležitejším aktérom dobročinnej akcie bude široká verejnosť – všetci tí, ktorí si prídu pozrieť vystavené obrazy členov Galérie 6 a kúpou niektorého z nich podporia boj proti tejto zákernej chorobe. Ako zdôraznil predseda Galérie 6 Karol Debnár, vítaní sú všetci. „Kúpa obrazu pre  potešenie je jedna vec, tá druhá – a ešte dôležitejšia je tá, že časť prostriedkov vo výške 30 percent poputuje na účet Ligy proti rakovine.“


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.