Cililing: Pinokio – detské predstavenie (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
nedeľa - 15. 08. 2021 - 10:00 - 11:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Do rozprávkového sveta, plného zábavy a veselých dobrodružstiev, kde dobro vždy zvíťazí a zlo nezostane nepotrestané, vovedie detičky počas Leta v Kulturparku prešovské divadlo Cililing. Na pódiu India sa 15. augusta 2021 o 10:00 pobavia na rozprávke Pinokio. Presvedčia sa o tom, že keď klameš, narastie ti dlhý nos.

Známy drevený hrdina dokáže spievať, tancovať, behať a dokonca aj žonglovať. Nudiť sa s ním niet kedy… Len čo majster Gepetto vystrúha z hovoriaceho polienka malého dreveného chlapca, hneď sa v jeho dome začnú diať čudesné veci. Chlapčiatko zaraz vyrastie, dostane meno – Pinokio a už letí do školy. Cestou však stretáva zloducha, ktorý ho nahovorí na návštevu divadla, kde sa stretáva s jeho riaditeľom.

Z Pinokia sa stáva divadelná hviezda, no keď chce s divadlom skoncovať, zatvára ho principál Strakandy do klietky a púšťa len na predstavenia. Jedinou cestou úniku je predstavenie pokaziť. Pinokia vyhodia z divadla. Tatko Gepetto, ktorý sa ho vybral hľadať, zjedla veľryba. Stretnú sa však v jej bruchu a nakoniec ich zachráni Pinokiov dôvtip a dlhý nos.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.