Combat Invasion – show v kickboxe

Dátum a čas:
piatok - 26. 09. 2014 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Amfiteáter sa 26. septembra premení na profi ring, ale nie hocijaký. Odohrá sa v ňom šou, ktorá prinesie zaujímavé súboje renomovaných a úspešných slovenských i zahraničných reprezentantov. Combat Invasion je nová značka ambiciózneho projektu gala večerov kickboxu Agentúry Steel Fight Pro, ktoré pripravuje v spolupráci so Slovenským zväzom kickboxu a svetovou kickbox profesionálnou organizáciou WAKO PRO.

Prvé z podujatí CI sa uskutoční v atraktívnom prostredí košického Amfiteátra. Hosťom večera  bude okrem športovcov hudobná skupina Stanica Projekt, ktorá si pri tejto príležitosti pripravila aj premiéru novej skladby. Známa košická hip-hopová kapela vystupovala aj na otváracom ceremoniáli Európskeho hlavného mesta kultúry Košice 2013 so skladbou o meste Košice, ktorú ich fanúšikovia považujú za mestskú hymnu. Známy je aj ich videoklip „Sme tu stále“ s nádhernými zábermi mesta Košice. Aj preto si organizátor podujatia – agentúra Steel Fight Pro, zvolil túto formáciu ako doprovod celým večerom.

Bude to športová show, v ktorej budú zahraniční a slovenskí borci v kickboxe vlastne hercami a predvedú svoje športové divadlo na javisku amfiteátra. Tie sa v minulosti stavali práve na obľúbené gladiátorské súboje s početným publikom. Gladiátorv vystriedajú kickboxeri.

Vstupenky: v predpredaji Ticketportalu 4 €, na mieste 7 € , VIP stoly (4 osoby) pri ringu od 400 €.

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.