Crème de la Crème: A Faithful Man (Verný muž) – film

Dátum a čas:
piatok - 08. 03. 2019 - 16:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Kúsok Francúzska prostredníctvom francúzskej kinematografie prichádza počas Festivalu francúzskych filmov Crème de la Crème aj do Košíc. Počas dvoch dní – 7. a 8. marca 2019 uvidia diváci v Kasárňach/Kulturparku štyri festivalové filmy, ktoré boli nakrútené počas minulého roka. 

A Faithful Man (Verný muž) je ďalším francúzskym filmom (8. 3. 2019 o 18:00), ktorý získal Cenu poroty za najlepší scenár, San Sebastián IFF 2018. Ide o portrét verného muža, ktorého stvárnil herec a režisér Louis Garrel. Hrá hlavnú postavu Parížana Abela, ktorému partnerka Marianne už v prvej scéne oznámi, že je tehotná s jeho priateľom Pavlom a opúšťa ho. O osem rokov však Pavol zomrie. Marianne sa opäť vráti do Abelovho života spolu so svojim synom. Ich vzťah je plný nečakaných zauzlení, šťastných i menej šťastných prekvapení. Vstupuje do toho aj Pavlova sestra Eva, ktorá od detstva tajne milovala Abela.

Vstupné: 3 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.