Crème de la Crème: Darebák a pretekárka – film

Dátum a čas:
piatok - 23. 03. 2018 - 18:00 - 19:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Týždeň francúzskeho filmu Crème de la Crème je už piaty rok dobrou vzorkou francúzskej kinematografie. Už tradične ide o „bouquet“ súťažných a ocenených filmov z prestížnych festivalov. Naj filmy sa premietajú v mnohých slovenských mestách. Z roka na rok úspešnejšie podujatie organizuje Francúzsky inštitút na Slovensku v spolupráci s Film Europe Company. Počas filmového týždňa uvidia diváci od 23. do 25. marca päť výnimočných titulov aj v Kasárňach/Kulturparku.  

Po filme Ismaelove prízraky si 23. marca budú môcť návštevníci v rámci prehliadky pozrieť ďalší belgicko-holandsko-francúzsky titul Darebák a pretekárka so začiatkom o 20:00 hod.

Krimi dráma je o Ginovi, ktorý stretne Bénédicte a je to z toho láska. Veľká. Spaľujúca. Lenže Gino má tiež tajomstvo. Také, ktoré je nebezpečné pre neho i jeho okolie. S Bénédicte budú musieť za svoj vzťah bojovať. Proti všetkému a proti všetkým, a zároveň tak trochu i sami so sebou.

Vstupné: 3 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.