Crème de la Crème: Nocturama – film

Dátum a čas:
pondelok - 20. 03. 2017 - 17:30 - 19:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Po štvrtý raz organizuje Francúzsky Inštitút na Slovensku v spolupráci s Film Europe Media Company Týždeň francúzskeho filmu Crème de la Crème. Jedno z viacerých podujatí v rámci festivalu Art Film Fest prinesie atraktívnu kolekciu francúzskych filmov, ktoré získali ocenenia na prestížnych filmových festivaloch alebo od významných filmových inštitúcií.

O filmový zážitok nezostanú ukrátení ani Košičania. Kasárne/Kulturpark sa v dňoch 16. – 22. marca stanú miestom, kde sa budú premietať zaujímavé snímky z dielne francúzskych filmárov.

Milovníci francúzskeho filmu uvidia na prehliadke 20. marca thriller režiséra Bertranda Bonella Nocturama. Jeho dej sa odohráva v Paríži. Zachytáva zopár mladých ľudí, z ktorých má každý svoj príbeh. Každý z nich sa ocitne na inom mieste a v labyrinte metra a ulíc mesta vytvoria akýsi zvláštny spoločný balet. Každý z nich má svoju misiu. Zdá sa, že majú spoločný plán. Ich gestá sú presné a nebezpečné. Všetci skončia na tom istom mieste – v nákupnom centre po záverečných hodinách. Noc sa iba začína…

Vstupné: 3 €/2 € s preukazom FA

Vstupenky online


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.