Crème de la Crème: Začať odznova – film

Dátum a čas:
štvrtok - 16. 03. 2017 - 17:30 - 19:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Po štvrtý raz organizuje Francúzsky Inštitút na Slovensku v spolupráci s Film Europe Media Company Týždeň francúzskeho filmu Crème de la Crème. Jedno z viacerých podujatí v rámci festivalu Art Film Fest prinesie atraktívnu kolekciu francúzskych filmov, ktoré získali ocenenia na prestížnych filmových festivaloch alebo od významných filmových inštitúcií.

O filmový zážitok nezostanú ukrátení ani Košičania. Kasárne/Kulturpark sa v dňoch 16. – 22. marca stanú miestom, kde sa budú premietať zaujímavé snímky z dielne francúzskych filmárov.

Otváracím titulom bude 16. marca o 19:30 hod. premiéra filmovej drámy Začať odznova o žene, ktorá je sama a slobodná a v jednom okamihu sa jej zrúti celý život. Musí prísť na spôsob, ako začať odznova. Nathalie je učiteľkou filozofie na parížskej strednej škole.

Prácu miluje a najmä veľmi rada sa so svojimi žiakmi delí o pôžitok z premýšľania. Svoj čas rozdeľuje medzi svojho manžela, dve deti, bývalých študentov a veľmi majetnícku matku. Jedného dňa jej dlhoročný životný partner oznámi, že ju opúšťa kvôli inej žene. Nathalii neostáva nič iné, ako sa  vyrovnať s doteraz nepoznanou samotou… i opäť získanou slobodou.

Vstupné: 3 €/2 € s preukazom FA

Vstupenky online


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.