Deň rodiny III. (We are family)

Dátum a čas:
nedeľa - 17. 09. 2017 - 8:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Nedeľa, 17. septembra, bude od 10:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku vyhradená kultúrno-spoločensko-športovému podujatiu pre celé rodiny a všetky vekové kategórie. Stráviť deň v pohybe pozýva Mesto Košice, K13 – Košické kultúrne centrá a agentúra GESKER. Prísť môžete na bicykli, kolobežke alebo skate či kolieskových korčuliach.

Súčasťou programu sú vystúpenia hudobných a tanečných skupín, k dispozícii bude oddychová zóna a pripravené sú aj rôzne workshopy a tvorivé dielne pre deti i dospelých. Po prvý raz sa v Košiciach zoznámite so športovým tancom twirling (twirl = točenie), ktorý je kombináciou mažoretiek, gymnastiky a baletu. V twirlingu ide predovšetkým o držanie tela, prácu s paličkou a tanečné kroky, ale výnimkou nie sú ani vysoké výhody. Predtým, než tanečnica chytí paličku, dokáže urobiť aj tri náročné saltá. Musí tiež vedieť šnúru a roznožku. V tomto tanečnom športe vyniká predovšetkým Japonsko.

Akcia je určená rovnako seniorom ako juniorom. Nie je to detské, ale rodinné podujatie. Preto zoberte aj dedka či babičku na dobrú kávičku.

Vstup: voľný 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.