WE ARE FAMILY/Deň rodiny

Dátum a čas:
nedeľa - 27. 09. 2015 - 8:00 - 17:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Bohatý nedeľný program pre celú rodinu pripravili K13 – Košické kultúrne centrá v spolupráci s reklamno-umeleckou agentúrou Gesker na 27. septembra v areáli Kasární/Kulturparku. Od 10:00 do 19:00 sa deti budú môcť stretnúť s legendárnou Mášou a Medveďom, dospelých poteší bohatý kultúrno-spoločenský program, seniorov zahreje čaj alebo kávička a všetkých poteší pekná ľudová pesnička.

Druhý ročník We Are Family/Deň rodiny bude ešte krajší, zaujímavejší a zábavnejší ako ten predchádzajúci. Kulturpark sa premení na čarovný svet rodinnej zábavy, relaxu, hudby, divadla a tvorivosti. Bohatý program je pripravený pre všetky deti, rodičov aj starých rodičov.

Z detských atrakcií to bude nafukovacia džungľa, nafukovací hrad Lokomotíva, klaun, dva maskoty, maľovanie na tvár a trblietavé tetovanie, plastelinkovo, fotostena a omaľovanky Máša a Medveď.

Popoludní sa začne detská Talent show, Dorota Tóthová zaspieva muzikálové hity, František Fabián so skupinou Návrat ponúknu rockovú klasiku, odznejú tanečné evergreeny v podaní BigBandu MÚZABAND, family show predvedie kúzelník Wolf . Chýbať nebude pesničková súťaž Spieva celá rodina. Silváyovci predvedú jedinečné spojenie hudobných žánrov techno, world music, pop a folk a bodkou za podujatím bude vystúpenie popového dua Lilly Maníčkovej a Moniky Jeňovej.

K dispozícii bude počas celého dňa mobilný bufet a kaviarnička.

Vstup: voľný

INZERCIA


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.