ZMENA TERMÍNU!!! DESmod & Majself – Gump tour (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
nedeľa - 22. 08. 2021 - 19:30 - 21:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Z technických príčin sa koncert presúva na 30. októbra 2021!!!

Počas Leta v Kulturparku s hudbou pod hviezdami sa rozžiari aj Kométa (pre Gumpa), úvodná pieseň k úspešnému českému filmu Gump: Pes, ktorý naučil ľudí žiť. Je o túlavom psíkovi a jeho príbehu o hľadaní šťastia a prekážkach na ceste k tomu správnemu človeku. Sily spojili kapela DESmod a raper Majself  a nahrali citlivý song. Ten nebude chýbať na playliste ich spoločného koncertu v rámci Gump tour.

Košické publikum dostanú zaiste do varu 22. augusta 2021 o 19:30 hod. aj s ďalšími legendárnymi skladbami DESmodu Zhorí všetko, čo mám, Lavíny, Za tebou, Na tebe závislý, Niekto ti to povie skôr než ja…, ako aj hitmi od Majselfa Talizman, Mám to rád, Rómeo a Júlia, Magnet, Porcelán, ktoré budú môcť konečne zahrať aj naživo. Okrem hitu Kométa zaznie viacero skladieb v spoločnom prevedení Kulyho a Majselfa. Tak, ako ostatní umelci, aj oni sa už veľmi tešia na svojich fanúšikov.

Vstupné: 15 € vpredpredaji/20 € na mieste

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.