ZRUŠENÉ!!! Desmod & Queenmania – hudobná show

Dátum a čas:
sobota - 22. 08. 2020 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Pandémia nového koronavírusu doslova paralyzovala kultúru na Slovensku. Žiaľ, pretrvávajúci strach, stále nové negatívne správy okolo Covidu-19 a iné faktory odrádzajú verejnosť od hromadných akcií. Z toho dôvodu bol koncert zrušený.

Príďte sa vyblázniť do Amfiteátra so skupinami Desmod a Queenmania na rockový koncert, ktoré vám spríjemnia leto a nedovolia sedieť na sedadlách. Kulyho a jeho tím netreba nikomu predstavovať, veď ich chytľavé megahity pozná každý z nás. A keď radi počúvate nestarnúce a nesmrteľné skladby Freddieho Mercuryho, tak si ho budete môcť vypočuť naživo v interpretácii jeho slovenskej vernej kópie Petra Paula Pačuta z Košíc. To jednoducho musíte zažiť. A keď si to nechcete nechať ujsť, ale užiť si skvelú atmosféru, na koncerte 22. augusta 2020 o 19:00 hod. nemôžete chýbať. Bude to riadna nálož dobrej hudby.

Na pódiu to bude vrieť ako v kotli a na druhej strane v publiku si to už teraz vieme predstaviť. Rovnako živo bude aj v hľadisku. Open air tour 2020 bude počas leta valcovať takmer všetky slovenské amfiteátre. Pod holým nebom je to vždy iné, neopakovateľné a srdečné, zážitok, ktorý tak rýchlo nevyprchá. Hudobníci sa už nevedia dočkať, kedy znovu rozvlnia davy a ich fanúšikovia sa na nich už isto tešia. Desmod je jednoducho taký – strhujúci, obľúbený a šíriaci okolo seba pozitívnu energiu, a hlavne hudbu, ktorá ľudí baví. A Queenmania to ešte pritvrdí. Jej repertoár sa točí výhradne okolo slávnej hudobnej formácie Queen a speváka Freddieho Mercuryho a aj vďaka tomu je tu stále s nami.

Vstupné: 20 € v predpredaji/30 € v deň podujatia


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.