Detské kino: Atramentové srdce

Dátum a čas:
nedeľa - 21. 06. 2015 - 14:00 - 15:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Každá nedeľa predpoludním je vyhradená v Kasárňach/Kulturparku detskému filmovému divákovi. Najbližšie si deti môžu prísť pozrieť film Atramentové srdce. Ten uvidia 21. júna  o 14. hodine v budove Alfa. Film je adaptáciou knihy s rovnomenným názvom od nemeckej autorky Cornelie Funkeovej,

Keď Mo Folchart číta príbeh, postavy priamo vystupujú zo stránok, a to doslova. A to je práve jeho problém. Mo musí využiť svoje zvláštne schopnosti, aby zlých votrelcov, ktorých vyčítal z knihy, vrátil nejako späť do ich sveta a zachránil tak ten náš. Ľahšie sa to povie, ako urobí. Mo a jeho dcéra sa preto pomocou skutočných i fiktívnych priateľov vydávajú na vzrušujúcu výpravu, počas ktorej budú čeliť zloduchom, fantastickým bytostiam a hlavne, nebezpečenstvu. Budú sa musieť postaviť Kaprikornovi, ktorý vôbec nemá v pláne vrátiť sa do nejakej hlúpej knihy, naopak, chce z nej vyvolať ešte horších ako je on sám, no k tomu potrebuje práve schopnosť Moa. Dokáže Mo spolu s ostatnými premôcť Kaprikorna a všetko vyriešiť?

Vstupné: 2 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.