Detské kino: Cesta do stredu zeme

Dátum a čas:
nedeľa - 17. 05. 2015 - 8:00 - 9:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Každá nedeľa je vyhradená v Kasárňach/Kulturparku detskému filmovému divákovi. Ďalší film, ktorý sa v rámci podujatia Detské kino bude premietať 17. mája o 10. hodine je Cesta do stredu zeme.

Dobrodružný príbeh, inšpirovaný románom Julesa Verneho vás vezme do stredu Zeme, kde sa nachádza fascinujúci nový svet. Popritom vás zabaví vtipnými hláškami a zaujme množstvom dramatických efektov.

Výskumník Max zmizne počas výskumu vulkanických potrubí, ktoré by mali viesť do stredu Zeme. Profesor geológie Trevor (Brendan Fraser) pokračuje v bratovom výskume napriek tomu, že možno príde o celé svoje oddelenie. Po víkende, strávenom so synovcom Seanom (Josh Hutcherson), získava Trevor novú inšpiráciu a odvahu vrátiť sa k bratovej expedícii. Na ceste ešte stretávajú okúzľujúcu Islanďanku (Anita Briem) a spoločne mieria na vrchol hory, kde by sa mal nachádzať jeden z geologických senzorov. Netušia však, ako rýchlo sa dostanú do útrob Zeme, kde ich čaká nepredstaviteľné dobrodružstvo.

Film je rovnako ako rovnomenná knižka, dobrodružný príbeh, ktorý vás prenesie v čase do sveta plného nebezpečných rastlín a krvilačných pravekých šeliem. Ponúka množstvo akčných scén a efektov, ktoré vám zvýšia tep. Autori filmu presne vedeli, na aké prvky vsadiť, aby svojich divákov zabávali a počas celého filmu držali v napätí.

Vstupné: 2 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.