Detské kino: Cesta na tajuplný ostrov 2

Dátum a čas:
nedeľa - 14. 06. 2015 - 12:00 - 13:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Každá nedeľa predpoludním je vyhradená v Kasárňach/Kulturparku detskému filmovému divákovi. Najbližšie si deti môžu prísť pozrieť americký film Cesta na tajuplný ostrov 2, ktorý im budú premietať 14. júna od 14. hodiny v budove Alfa.

Sean je najmladším potomkom rodu Andersonových, ktorý žije pokojným životom s matkou a jej priateľom Hankom. Skoro sa však dostane do problémov so zákonom, keď sa vláme do rádiostanice, aby zachytil správu od svojho dedka. S pomocou Hanka ju rozlúšti a zistí, že tajuplný ostrov existuje. Hank zostaví pomocou niekoľkých kníh mapu so súradnicami neznámeho ostrova v Pacifiku a obaja sa vydajú na cestu. Keď sa snažia prenajať si loď, nepodarí sa im nájsť nikoho, kto by im za vysokú odmenu vyšiel v ústrety. Šťastie sa na nich usmeje až s príchodom pilota vrtuľníka Gabata a jeho dcéry Kailani, ktorí sú ochotní obidvoch dobrodruhov prepraviť na určené miesto. Cestou ich ale zmetie hurikán a oni sa prebudia na pláži neznámeho ostrova so skalným prechodom do vnútrozemia. Pochopia, že sa dostali tam, kam chceli.

Vstupné: 2 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.