LETNÉ KINO V AMFIKU: Trollovia

Dátum a čas:
štvrtok - 29. 06. 2017 - 19:00 - 20:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Prvým filmom pre detského diváka v LETNOM KINE V AMFIKU bude animovaná americká rozprávka Trollovia, ktorú uvidia 29. júna v Amfiteátri po zotmení. Škriatkovia sú vždy veselí a šťastní. Najviac milujú hudbu, tanec a spev. Jedinú vážnejšiu starosť na svete im robia Bergeni. Tí si totiž myslia, že môžu byť šťastní jedine vtedy, keď budú mať Trolla v žalúdku. Žiaľ už dlhý čas žiadneho na jedálničku nemali.

Trolliemu kráľovi Peppymu sa podarí so všetkými poddanými utiecť a založiť vlastné veselé mestečko Trollíkov, ktoré sa Bergenom na čele s princom Chrupom nedarí a nedarí nájsť. A tak je ich kráľovstvo oproti šťastnému a farebnému Trollíkovu naplnené podráždenosťou, zlobou a zúrivosťou. Nádej na zmenu Bergenom vysvitne v okamihu, keď sa im podarí skrytý Trollíkov vypátrať a dokonca i uniesť temer všetkých jeho obyvateľov.

Z bergenských pazúrov sa podarí uniknúť dvom Trollom, princeznej Poppy a Vetvošovi. Ťažko by sme hľadali dvoch odlišnejších Trollov. Nekonečne optimistická Poppy všetky problémy rieši piesňami, tancom a objatiami. Keďže nevrlý Vetvoš žije v neustálom strachu z Bergenov, netancuje, nespieva a predovšetkým sa s nikým nikdy neobjíma.Práve na týchto dvoch hrdinoch je, aby zachránili unesených Trollov z bergenských pazúrov, čo znamená vyraziť do ich kráľovstva, preniknúť do väzenských ciel, vyslobodiť ich a uniknúť. A predovšetkým to znamená, že Poppy a Vetvoš budú musieť spolupracovať. A tak sa táto dvojka vydáva na záchrannú misiu neočakávaných dobrodružstiev a problémov. Našťastie nakoniec nebudú úplne sami. Stretnú totiž ďalšiu podivnú osôbku Bridget, ktorá je nielen pomocnicou v kuchyni, ale aj jediná Bergenka, ktorá miluje spev, tanec a princa Chrupa.

Premietanie sa začína po zotmení, približne o 21:00 hod.

Vstupné: zdarma

 


Poloha na mape

Loading Map....

3 Responses to LETNÉ KINO V AMFIKU: Trollovia

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.