Detské kino: Žraloky na súš(h)i

Dátum a čas:
nedeľa - 28. 06. 2015 - 12:00 - 13:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Každá nedeľa predpoludním je vyhradená v Kasárňach/Kulturparku detskému filmovému divákovi. Najbližšie si deti môžu prísť pozrieť dobrodružný film Žraloky na súš(h)i. Ten uvidia 28. júna  o 10. hodine v budove Alfa.

Pup je roztomilý bambusový žraločík, ktorý si užíva bezstarostné naháňačky oceánom s obrovským kámošom Júliusom. Jedného dňa Pup objaví koralový útes posiaty vajíčkami bambusových žraločíkov. Avšak na mieste sú už pytliaci, ktorí vajíčka kradnú a Pup ich – aj napriek veľkému úsiliu nedokáže ochrániť. Július, Pup a stará korytnačka Mertle objavia pytliacku loď, zakotvenú pri pevnine, no len Mertle môže dýchať na súši. Je príliš stará a pomalá, aby uspela v záchrannej akcii. Keď sa Pup dozvie, že bambusoví žraločíci vedia dýchať na súši rovnako ako korytnačky, pokúsi sa na vlastnú päsť zachrániť vajíčka. Chobotnica Octo, podmorský vynálezca, prichádza s novinkou v podobe „skafandra“, ktorý udržuje svojho pasažiera vo vode. Tým pasažierom sa stane Július, navigujúci tri rybky v pilotnej kabíne, ktoré mechanickými pákami riadia celý stroj… Žraloky na Súš(h)i je film plný dobrodružstva a humoru pre celú rodinu.

Vstupné: 2 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.