Detské vianočné dielne

Dátum a čas:
nedeľa - 08. 12. 2019 - 10:00 - 17:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Svet skvelých zážitkov Tramtária a detská organizácia Frigo pozývajú všetky deti na 21. ročník podujatia Detské vianočné dielne s podtitulom Deň plný tvorivosti a dobrej nálady do Kasární/Kulturparku. Počas celého dňa v nedeľu, 8. decembra 2019, od 10:00 do 17:00 hod. si budú môcť vyrábať pod vedením odborných lektorov rôzne predmety súvisiace so zimou a Vianocami.

Zhotovovať budú vianočné ozdoby, darčeky, dekorácie, cukrovinky, svietniky a ďalšie predmety, ktoré si samozrejme odnesú domov. Deti sa stretnú vo viac ako tridsiatich tvorivých dielňach s bežnými i netradičnými materiálmi. Pracovať budú s rôznymi druhmi papiera, sklom, drôtom, voskom, plastom, prírodninami, potravinami, textilom, korálkami, vlnou a množstvom ďalších materiálov, zoznámia sa s rôznymi výtvarnými námetmi a podporia svoju tvorivosť.

Súčasťou podujatia budú aj rôzne sprievodné aktivity – prezentácie partnerov, maľovanie na tvár, ukážky práce remeselníkov, fotenie s Mikulášom a čakajú ich aj ďalšie prekvapenia.

V cene vstupenky je vstup pre dieťa a jedného dospelého, materiál, lektori, malý darček a prezentácie. Každé dieťa dostane so základnou vstupenkou osem kreditov. Jednotlivé dielne sú ohodnotené jedným až tromi kreditmi podľa toho, s akým materiálom pracujú. Domov odísť môžu s tromi až ôsmimi výrobkami. Ďalšie kredity si budú môcť zakúpiť na mieste. Odporúčaný vek je 4 – 15 rokov.

Vstupné: 7 € do 30. 11. 2019, 8 € od 1. 12. 2019 a 9 € na mieste, deti do 3 rokov zdarma, ďalší účastník nad 15 rokov 2 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.