ZRUŠENÉ!!! Divadelný svet: O zabudnutom čertovi

Dátum a čas:
sobota - 19. 12. 2020 - 10:00 - 10:45

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


V súvislosti s prijatými novými opatreniami na zamedzenie šírenia koronavírusu bolo podujatie zrušené. 

Milé deti, Vianoce sa blížia, ale skôr ako si začnete rozbaľovať darčeky, mali by ste spoznať poučný a zároveň vtipný príbeh s pesničkami o Zabudnutom čertovi. Ten vám porozprávajú herci, ktorí medzi vás prídu do Kasární/Kulturparku 19. decembra 2020 o desiatej hodine. Predstavenie zabaví detského i dospelého diváka.

Zabudnutý čert je rozprávka o tom, že aj čert je iba človek. Rozprávková komédia je veľmi známa a jednoduchá a pozrieť si ju môžu deti od štyroch rokov. V starom opustenom mlyne žije niekoľko storočí čert Trepifajksl, ktorý má svoju „minútu slávy“ už dávno za sebou. Kedysi strašil, no dnes už nemá koho. Z pekla ho čerti vyhnali, lebo nebol dosť zlý, nevedel ani deti strašiť ani zle urobiť a všetci sa mu smiali.

Žije si pohodlne v chalupe, živí sa chrobákmi, žabami a všetkým, čo v lese nájde či uloví… Vo svete medzi ľuďmi sa mu tiež nedarí a preto žije dlhé roky sám. Pohodlný život mu naruší až príchod mladej a krásnej bylinkárky Aničky, ktorá sa čerta nezľakne a za pomoci dobrých skutkov sa ho chystá poľudštiť. Postupne ho naučí pracovať a žiť v spoločnosti ľudí. V jedno nedeľné popoludnie však stretne iného čerta, ktorý ho prinúti vrátiť sa do pekla k Luciferovi. Nešťastnému čertovi sa nechce, no musí.

 Vstupné: 2 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.