Divadlo Aréna: Írska kliatba – komédia ZRUŠENÉ!

Dátum a čas:
pondelok - 14. 11. 2016 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


Vážení návštevníci, s poľutovaním vám oznamujeme, že divadelné predstavenie Írska kliatba, pôvodne plánované na 14. novembra v Kunsthalle, sa v danom termíne z technických príčin neuskutoční. Podujatie sa odohrá v náhradnom termíne počas roka 2017.

Návštevníkom, ktorí si lístky už zakúpili, budú peniaze vrátené. Výmena vstupeniek za hotovosť bude prebiehať od pondelka 14. novembra v návštevníckom infocentre Delta (nájdete ho pred vchodom do Kasární/Kulturparku) na Kukučínovej 2 v Košiciach.

Za spôsobené komplikácie sa ospravedlňujeme.

 Veľkú komédiu o malých problémoch Írska kliatba uvedie bratislavské divadlo Aréna 14. novembra o 19:00 hod. v Kunsthalle/Hale umenia. Diváci sa majú naozaj na čo tešiť, a to nielen na predstavenie, ale aj na skvelé herecké obsadenie. Braňo Deák stvárňuje Ricka Baldwina, Ján Jackuliak Josepha Flahertyho, Marek Majeský Stephena Fitzgeralda, Martin Mňahončák Kevina Shaunessyho a Juraj Loj Keirana Rileyho.

Ide o príbeh piatich mužov, ktorých životné osudy poznačil „chúlostivý“ fyzický hendikep. Stretávajú sa u kňaza Kevina, aby sa rozprávali o tom, čo ich najviac trápi. Všetci bojujú s rovnakým komplexom malého prirodzenia. Autor Martin Casella prináša podobenstvo o „vyvolenom“ írskom národe, ktorého mužskí príslušníci trpia tzv. írskou kliatbou, t. j. nedostatočnou veľkosťou mužskej pýchy.

Inscenácia nie je vhodná pre divákov mladších ako 18 rokov.

Vstupné: 19 € v predpredaji/21 € na mieste


Poloha na mape

Loading Map....

One Response to Divadlo Aréna: Írska kliatba – komédia ZRUŠENÉ!

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.