Divadlo Etudy: Princezná na hrášku – detské predstavenie (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
nedeľa - 11. 07. 2021 - 10:00 - 11:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


S činohernou divadelnou rozprávkou Princezná na hrášku na motívy Hansa Christiana Andersena príde na Leto v Kulturparku medzi deti divadlo Etudy. Na predstavenie, ktoré bude na pódiu India 11. júla 2021 o 10:00 hod., môžu prísť malí aj veľkí, isto sa zabavia.

Bol raz jeden princ, ktorý sa chcel oženiť s princeznou, ale chcel, aby to bola naozajstná princezná. A tak precestoval celý svet, aby takú princeznú našiel, no všade mu vstúpila do cesty nejaká prekážka. Princezien bolo síce dosť, nikdy však nevedel s istotou zistiť, či sú to pravé princezné: vždy sa našlo niečo, čo nebolo v poriadku. Vrátil sa teda domov veľmi smutný.

Raz večer bola strašná búrka. Pred bránou stála princezná, až hrôza, ako v tom daždi a búrke vyzerala. Navzdory svojmu výzoru o sebe tvrdila, že je naozajstná princezná. “Dobre, presvedčíme sa o tom,” pomyslela si kráľovná. Odišla do spálne a položila na samučičké dno postele hrášok, vzala dvadsať hrubých matracov, položila ich na hrášok a na matrace nastlala ešte dvadsať perín z jemného páperia. To bola posteľ ako stvorená pre princeznú, ale… No to sa dozviete až vtedy, keď na predstavenie prídete.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.