ZRUŠENÉ!!! Divadlo KĽUD: 47 miľijoni 143 euri – divadelné predstavenie

Dátum a čas:
nedeľa - 06. 02. 2022 - 18:00 - 19:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Podujatie bolo z dôvodu pandémie zrušené. Predstavenie sa presúva na apríl – máj 2022. O novom termíne budeme informovať. 

Čo rok, to nová premiéra autorského predstavenia v podaní amatérskych hercov Kladzianskeho ľudovo-umeleckého divadla (KĽUD) z obce Kladzany v okrese Vranov nad Topľou, kde má ochotnícke divadlo zapustené hlboké korene. Jubilejnú dvadsiatu z pochopiteľných dôvodov v závere minulého roka predstavila verejnosti iba v online priestore. Najnovšiu  komédiu „47 miľijoni 143 euri“ si už bude môcť publikum pozrieť v Košiciach aj naživo 6. februára 2022 o 18:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku.

Námetom pre ďalšiu „vichodňarsku“ hru z autorského pera umeleckého vedúceho a režiséra amatérskeho divadelného súboru Jozefa Jenča je získanie enormne vysokej peňažnej výhry. Hra je inšpirovaná skutočnou udalosťou, ktorá sa stala koncom roka 2020 na východnom Slovensku, keď jeden občan, ako prvý Slovák v európskej lotérii vyhral obrovskú sumu peňazí.

Podujatie sa koná v režime OP.

Vstupné: 4 € v predpredaji/6 € na mieste

Vstupenky online:

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.