Divadlo KĽUD: Vichodňarska draha kolo šveta za 80 minut, plus-minus (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
streda - 14. 07. 2021 - 19:00 - 20:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Ochotníci prídu ochotne aj na Leto v Kulturparku. Tí z Kladzian určite a ešte k tomu aj radi. V Košiciach nevystúpia po prvý raz. Sú tu už „varení – pečení“ a so svojou tvorbou a hereckým umením pobavili ľudí už veľakrát. Ich repertoár je bohatý, a hlavne humorný. Čo rok, to premiéra novej autorskej hry. Aj keď je to vždy v závere roka a na domácej pôde, tentoraz to bude zo známych dôvodov letná novinka. Pred košické publikum predstúpia s novým interaktívnym kabaretom s názvom Vichodňarska draha kolo šveta za 80 minut, plus-minus (pre tých, čo nerozumejú zemplínskemu dialektu -Východniarska cesta okolo sveta za 80 minút, plus – mínus), ktorý si budú môcť pozrieť 14. júla 2021 o 19:00 hod. pred kaviarňou Papa.

Čo divákov čaká a na čo sa môžu tešiť, priblížil umelecký vedúci, autor scenárov a režisér Jozef Jenčo: „Je to komedijalni kabaret o cestovaňu, bez potrebi vicestovac, u chtorim še dostaňece i tam, dze sce še u živoce ňedumali, že še dostaňece.“  Nepochopili ste, o čom to bude? Tak si budete musieť zobrať so sebou tlmočníka, pretože celé predstavenie bude vo východoslovenskom nárečí. Tak naposledy. Je to komediálny kabaret o cestovaní, bez potreby vycestovať, v ktorom sa dostanete aj tam, kde ste si v živote ani nepomysleli, že sa dostanete.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.