Divadlo Kontra: Čínsky maharadža

Dátum a čas:
piatok - 22. 07. 2016 - nedeľa - 24. 07. 2016 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Divadlo Kontra zo Spišskej Novej Vsi prichádza do Košíc so svetovou a slovenskou premiérou scénickej verzie knihy Wojteka Kurtyku  Čínsky maharadža. Predstavenie sa uskutoční v Kasárňach/Kulturparku v dňoch 22., 23. a 24. júla so začiatkom o 19:00 hod.

Je to nezvyčajný horolezecký thriller ikony svetového himalájizmu, magický a filozofický príbeh o prekonaní samého seba, zachytávajúci  hypnotizujúci svet Džemu, Číslice, Krey, Magickej pumpy, jašteričky zvanej Geko… Divákov čakajú silné emócie, životné reflexie a skvelý humor…Predstavenie je nielen pre horolezcov. Účinkujú v ňom okrem herca Petra Čižmára aj vynikajúci slovenskí horolezci Michal Sabovčík, Adam Brodanský a Jozef Šiška.

Po predstavení bude 22. júla prezentácia slovenského horolezca Michala Sabovčíka s názvom  Zo života horolezca a 23. júla po Čínskom premietanie filmu “Žiť pre vášeň” (réžia P. Barabáš).

 

Vstupné: 6 €/5 € (študenti, dôchodcovia, ZŤP)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.