Divadlo Kontra: Poručík z Inishmore

Dátum a čas:
utorok - 14. 07. 2015 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Spišskonovoveské Divadlo Kontra príde do Kasární/Kulturparku odohrať tri predstavenia. Po Kameňoch vo vreckách sa dnes večer, 14. júla, predstaví košickému publiku príbehom  Martina McDonagha v réžii Klaudyna Rozhina Poručík z Inishmore. Zahrajú si v ňom herci Branislav Bajus, Peter Čižmár, Matej Erby, Peter Olejár,  Antónia Oľšavská a Andrej Palko.

Diváci sa ocitnú na írskom ostrove, kde jedného dňa tragicky zahynie kocúr, a to nie hocijaký, ale miláčik radikálneho teroristu, člena paramilitárnej organizácie INLA, ktorý príde pomstiť svojho obľúbenca. Vražedne smiešna komédia o írskych teroristoch je takou silou, že sa chce umrieť od smiechu. Autor Martin McDonagh, ktorého označujú za írskeho Tarantina, získal za túto hru ocenenie “Najlepšia komédia roka 2003” (Olivier Award for Best New Comedy) a Divadlo Kontra uvádza tento svetový hit v slovenskej premiére. Je len pre divákov, ktorí majú silné nervy a viac ako 18 rokov.

Vstupné: 3 €/4 €

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.