Divadlo Kontra: Žena v čiernom

Dátum a čas:
streda - 15. 07. 2015 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Tretí večer bude Divadlo Kontra zo Spišskej Novej Vsi zabávať publikum v Kasárňach/Kulturparku ďalšou hrou zo svojho repertoáru. S košickým publikom sa divadelníci rozlúčia 15. júla s divadelnou adaptáciou Stephena Mallatratta podľa románu Susan Hill Žena v čiernom. V Londýne sa na West Ende hrá každý deň už 25 rokov a patrí medzi najväčšie divadelné hity všetkých čias. Mega úspešný svetový brilantný viktoriánsky thriller s atmosférou, ktorá postupne hustne, až sa dá krájať…, sa na Slovensku hrá len na scéne Divadla Kontra.

Hra nás prenesie na anglický vidiek s tajomnými močiarmi, všadeprítomnou hmlou do domu, v ktorom by nikto nechcel nocovať. Je to mrazivý príbeh mladého londýnskeho advokáta Arthura Kippsa, ktorý prichádza do odľahlého sídla na úhorných močariskách, aby usporiadal pozostalosť po nebohej pani Drablowej. Svižný, extrémne napínavý, tajomný a znepokojivý príbeh divákov doslova priklincuje k sedadlám. Záver zaručuje, že táto hra ostane ešte dlho v pamäti. Je to jedna z najstrašnejších a najúspešnejších hier všetkých čias. Budete sa báť vlastnej predstavivosti…

Vstupné: 3 €/4 €

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.