Divadlo Mici a Mňau: V lese – detské predstavenie (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
nedeľa - 01. 08. 2021 - 10:00 - 11:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Interaktívne detské divadlo Mici a Mňau z Bratislavy prináša deťom veselé a poučné predstavenia šité na mieru. Využíva pri nich prvky dramatickej výchovy, ktorej deti rozumejú a vďaka nim spoznávajú svet inou formou. V príbehoch ponúka informácie primerané ich veku, vždy na zaujímavú vzdelávaciu tému. Dozvedia sa napríklad čo je to fotosyntéza alebo aké je poradie planét v našej slnečnej sústave či význam slova recyklácia a pod.

Hovorené slovo striedajú pesničky, riekanky a ponaučenia. Väčšina piesní je autorská tvorba, ale často znejú aj ľudové piesne. Deti sú vtiahnuté priamo do deja, nad príbehom musia rozmýšľať a reflektovať. S Mici a Mňau sa počas Leta v Kulturparku najmenší vyberú do prírody. Príbeh V lese uvidia 1. augusta 2021 o 10:00 hod. Predstavenie dá odpoveď na zvedavé otázky. Napríklad  viete, čo si treba zbaliť do ruksaku na výlet, ako sa čistí les od odpadkov a čo potrebujú lesné zvieratká? Všeličo sa naučíte, ale zažijete pritom aj veľa tanečnej a hudobnej zábavy.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.