Divadlo Múza Teatro: Už ti nikdy nenaletím (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
streda - 18. 08. 2021 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Takmer dve hodiny zábavy si užijú diváci na Lete v Kulturparku s hviezdnymi hercami. Maroš Kramár, Marko Igonda, Henrieta Mičkovicová alebo Lenka Barilíková, to sú mená, ktoré nepochybne pritiahnu ľudí na predstavenie divadla Múza Teatro. Skvelú divadelnú komédiu o manipulácii, podvodoch a prekvapujúcom závere súčasného španielskeho dramatika Santiago Montaga Už ti nikdy nenaletím, ktorú režíroval Michal Spišák, uvedú 18. augusta 2021 o 19:00 hod.

Témou inscenácie je netradičný manželský trojuholník medzi atraktívnou štyridsiatničkou Cristinou, europoslancom za Španielsko Victorom a pôžitkárom Josemom. Dej sa začne odvíjať a zamotávať vo chvíli, keď pri dverách Cristiny (Henrieta Mičkovicová/Lenka Barilíková) zazvoní zvonček. Za nimi stojí jej bývalý manžel, šesťdesiatnik, zvodca a sukničkár, starnúci „seladón“ Josema (Maroš Kramár), ktorý si zakladá na svojej atraktívnosti a úspechu u žien. Preto sa s ním manželka rozišla a prežila pokojných desať rokov. Odrazu je späť a prosí o návrat. Ona má však dlhší čas milenecký vzťah so ženatým Victorom (Marko Igonda). Napriek tomu bývalému manželovi po dlhých rokoch odlúčenia podľahne.

Vstupné: 19 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.