LVP: Divadlo na predmestí – Mechúrik – Koščúrik

Dátum a čas:
nedeľa - 16. 08. 2015 - 14:00 - 15:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Festival Leto v parku prinesie deťom ich obľúbenú veselú hudobnú rozprávku Pavla Dobšinského Mechúrik – Koščúrik v podaní spišskonovoveského Divadla na predmestí. Herci zavítajú do Kasární/Kulturparku v nedeľu, 16. augusta o 16. hodine.

Mechúrik-Koščúrik si stále vymýšľa nejaké melódie, ale nevie ich vôbec zahrať. Je celkom sám a smutný, lebo nemá kamarátov, ktorí by mu pomohli. Tak sa rozhodne nájsť si ich. Vydá sa na cesty, kde stretne najrôznejšie zvieratká, ktoré však vôbec nie sú celkom obyčajné. Každé z nich vie hrať na nejakom hudobnom nástroji. A keď sa stretne Had Potrávešmyk, inak dobrý perkusionista, najšikovnejší basista Vlk Trubač či super flautistka Myška Chocholuška s husľovou virtuózkou Žabkou Rapotačkou a skvelý gitarista Zajac Poleseskok s najlepšou speváčkou v celom lese Líštičkou Kmotričkou, môže z toho vzniknúť celkom dobrá kapela. A tá sa už nemusí nikoho a ničoho báť. Ani ježibaby a jej kumpánov, ktorí strašia celý les.

Vstupné: 2 €, deti do 6 rokov zdarma

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.