Divadlo nad vecou: Lesk diamantov – divadelné predstavenie

Dátum a čas:
streda - 12. 09. 2018 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Herci ochotníckeho Divadla nad vecou prichádzajú s novou detektívnou hrou Lesk diamantov. Dejová línia sa prirodzene neprezrádza. Takúto hru musíte jednoducho vidieť a zažiť na vlastnej koži. Predstavenie bude v Kasárňach/Kulturparku 12. septembra o 19:00 hod. Spolu so šarmantným, a možno aj trocha cynickým detektívom, obklopeným množstvom podozrivých, vás prenesie do 30. rokov minulého storočia, kde sa stanete svedkami takmer dokonalého zločinu.

Divadlo nad vecou, ktoré pôsobí vo Výmenníku Brigádnická už štyri roky, prinieslo na dosky viacero autorských hier. Divadelný tím pod vedením režiséra, scenáristu, hudobníka a herca Michala Maguru, ktorý je zväčša autorom všetkých situačných komédií, tvoria ochotníci a o to viac si zaslúžia pozornosť. Amatérski herci už veľakrát na predstaveniach potvrdili, že láska k divadelnému umeniu nepozná prekážky a ich výkony sa približujú tým profesionálnym. Celý repertoár divadelníkov je viac veselý ako vážny, čo vždy ocení aj divák. Chce sa zabávať.

Cieľom divadla je hrať každú hru z iného prostredia, z inej doby a iný štýl, aby divák zistil, že títo herci sú všestranní a dokážu sa prevteliť do pocitov rôznych divadelných postáv. S veľkým úspechom sa stretli ich hry Never básnikom, Grófky či Učiteľka.

Vstupné: 3 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.