Divadlo nad vecou: Lesk diamantov (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
streda - 28. 07. 2021 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Ochotnícke Divadlo nad vecou, ktoré pôsobí vo Výmenníku Brigádnická, vôbec nie je od veci. Práve naopak. Naozaj je nad vecou a k veci. Dosť bolo slovných hračiek. Už mnohokrát presvedčili o svojich kvalitách predstaveniami, ktoré vždy pobavili publikum. Amatéri sa postupne vypracovali na takmer profesionálov, ktorí milujú divadlo a hrajú ho s veľkou láskou. A tam tkvie podstata ich úspechu. Na dosky, ktoré znamenajú svet, priniesli už viacero autorských hier. S jednou z nich mieria medzi divákov na Leto v Kulturparku 28. júla 2021 o 18:00 hod. Hrať budú na pódiu pred kaviarňou Papa.

Keď máte radi detektívky a radi spolu s detektívom pátrate po zločincovi, tak si prídete na svoje. Hrou Lesk diamantov sa prenesiete do tridsiatych rokov minulého storočia, do obdobia elegancie a luxusu v dobe krízy. Presnú dejovú líniu detektívnej divadelnej hry neprezradíme. To by bolo príliš jednoduché a bez napätia. Snáď nechcete dopredu vedieť, že „vrahom je záhradník“.

Vstup voľný

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.