Divadlo nad vecou: Never básnikom

Dátum a čas:
utorok - 24. 11. 2015 - 15:30 - 17:00

Miesto konania:
Výmenník Brigádnická


Básnikom sa nedá veriť. Alebo áno? To je hlavnou dilemou veselohry z pera Michala Maguru. Romantická komédia v podaní ochotníkov z Divadla nad vecou o zauzlených medziľudských vzťahoch je plná nečakaných zvratov a vtipných situácií. Nie je náhoda, že jej premiéra sa skončila žiadosťou o ruku. O kvalitách predstavenia sa môžete presvedčiť na vlastné oči a uši už 24. novembra o 17.30 hod. v repríze vo Výmenníku Brigádnická.  

Hra Never básnikom sa odohráva pred niekoľkými storočiami. V hre sa objavuje niekoľko dominantných postáv. Sebavedomý päťdesiatnik, ktorý si vždy zoberie  všetko, po čom túži. Jeho mladý sluha trpí nedostatkom peňazí. Srdcia mladých neskúsených dievčat si získava krásnymi slovami, ktoré často formuluje v básňach. To všetko sa mu darí až do okamihu, kým na trhu nestretne krásne dievča, prísne strážené svojou matkou. Na odlákanie jej pozornosti zapojí do svojho plánu svojho pána. Nikto z nich však ešte netuší, že padajú do pasce osudu.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.