Divadlo nad vecou: Učiteľka

Dátum a čas:
utorok - 20. 02. 2018 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Divadlo nad vecou pôsobí vo Výmenníku Brigádnická pod vedením režiséra Michala Maguru už takmer štyri roky. Ochotníci hrajú hlavne autorské hry, ale aj také, ktoré sa ešte nehrali. Všetky sú skôr veselé a majú publikum pobaviť. Najnovšie naštudovali westernovú inscenáciu Učiteľka, ktorú uvedú 20. februára o 19:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku.

Príbeh sa odohráva v čase osídľovania divokého západu okolo roku 1880. V nemenovanom malom mestečku, kde stále pretrváva divoký život všetkých dobrodruhov, sa objavuje mladá dáma, ktorá sa rozhodne ujať neľahkej pozície tejto doby – profesie učiteľky. Jej minulosť je záhadná a budúcnosť neistá. Avšak pomocou žien, žijúcich v tomto malom mestečku, sa podarí zrealizovať ich diabolský plán aj za cenu takej veľkej obete, akou je láska. Autor hry Michal Magura venuje túto hru všetkým Evám. Nie však nositeľkám tohto krásneho mena, ale symbolu prvej ženy sveta.

Vstupné: 2 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.