ZRUŠENÉ!!! Divadlo nad vecou: Vianočná hra

Dátum a čas:
sobota - 19. 12. 2020 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


V súvislosti s prijatými opatreniami na zamedzenie šírenia koronavírusu, platnými od 19. decembra 2020,  bolo podujatie zrušené. 

Divadlo nad vecou, ktoré pôsobí vo Výmenníku Brigádnická, sa po krátkom čase opäť vracia na divadelné dosky potešiť publikum ďalšou zo svojich hier. Vytvára inscenácie, ktoré boli minimálne uvádzané alebo vôbec nie. Svojou činnosťou sa členovia divadla pod vedením zakladateľa, režiséra, scenáristu, herca a hudobníka Michala Maguru snažia priniesť do divadelného sveta stále niečo nové, čím sa odlišujú od iných. Každá z hier je iného žánru a odohráva sa v inom období. Aj témy sú rôznorodé. Do Kasární/Kulturparku po uvedení inscenácie Láska nepozná peklo tentoraz prichádza s veselohrou Vianočná hra, ktorú neprofesionálni herci odohrajú 19. decembra 2020 o 18:00 hod.

Vianočná hra – to sú tri sestry. Zámerom komédie, inšpirovanej Čechovovou klasikou, ktorá sa odohráva v dedinskom prostredí, je poukázať na súdržnosť rodiny i na bežné ľudské vlastnosti. Poukazuje na lásku, chamtivosť a lakomosť troch sestier. Napriek vlastnostiam, veľmi podobným mnohým z nášho okolia, majú sa predsa len rady, aj keď tak trocha svojským spôsobom. Keďže je táto komédia prezentovaná v predvianočnom čase, divákov herci prekvapia aj krásnym zvykom.

Vstupné: 2 €

Vstupenky online:

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.