DJ Camp: Creek Sound Violin – DJ A-Z Best, Peter Orgován (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
utorok - 13. 07. 2021 - 18:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Otvorený bar, kaviareň, stánky s občerstvením v príjemnom prírodnom prostredí pred Papou a do toho znie každý utorok hudba spoza mixážnych pultov dídžejov. Tentoraz to bude DJ A-Z Best, ktorý spríjemní návštevníkom podvečer 13. júla 2021 o 18:00 hod. svojimi setmi v rámci Leta v Kulturparku. Creek Sound Violin je unikátne spojenie populárnej tanečnej hudby a elektrických huslí. Duo tvorí DJ A-Z Best a huslista Peter Orgován, ktorý dotvára atmosféru husľovými vyhrávkami do známych tanečných, ale aj lounge skladieb.

Martin Molnár začínal už vo svojich 15-tich rokoch v Košiciach ako barman, osvetľovač a napokon ako DJ. Odhodlanie a fakt, že jeho život patrí tanečnej hudbe umocňuje aj nešťastná udalosť v požiarom zničenom klube ARZENAL, kedy prišiel o celý svoj hudobný archív a ani napriek tomu neskončil s povolaním DJ. Práve naopak. Za krátky čas sa stal neoddeliteľnou súčasťou najprestížnejších košických klubov a v roku 2005 otvoril svoj vlastný klub STATION music hall, v ktorom ste mali možnosť vidieť a počuť veľa kvalitných slovenských, aj zahraničných DJ’s, kapiel a live projektov.

Je jedným zo zakladateľov Asociácie DJov a hudobných producentov Slovenska DJ Camp, ktorá sa venuje vzdelávaniu DJov. Pod značkou CREEK SOUND vystupuje s huslistom Petrom Orgovánom a v spolupráci s ďalšími hudobníkmi majú na konte aj vlastnú hudobnú produkciu. V jeho setoch môžete počuť zaujímavé prvky disco, latino, tribal, tech, funky a vocal houseu… jednoducho hudbu od „A“ po „Z“.

Ročne ma odohraných približne 160 klubových, ale aj spoločenských akcií s pestrým hudobným archívom a okrem pôsobenia na Slovensku má za sebou aj party v Nemecku, Taliansku, Maďarsku a v legendárnom klube Ministry of Sound London. Už viete, kde chcete stráviť utorkový večer?

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.