ZRUŠENÉ!!! DJ Camp: DJ A-Z Best & Incognito DJ (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
utorok - 31. 08. 2021 - 18:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Sériu DJ Camp utorkových večerov počas celého trvania Leta v Kulturparku uzavrú DJi A-Z Best a Incognito DJ 31. augusta 2021 o 18:00 hod., ktorí sa za mixážny pult pred Papou nepostavia po prvý raz. Návštevníci si s nimi mohli užiť pekné večery a inak tomu nebude ani tentoraz.

Zvlášť ich už predstavovať netreba, štýl ich livesetov hudby ste už mali možnosť počuť. Ani jeden z nich nepatrí medzi nováčikov. Incognito DJ a producent, vlastným menom Erik Horváth, sa hudbe venuje celý život a tanečnú hudbu má doslova v krvi. Miluje funky, jazz, house music, soulfull. Hudba je život aj pre špičkového DJa A-Z Best, Martina Molnára. V jeho setoch môžete počuť zaujímavé prvky disco, latino, tribal, tech, funky a vocal houseu…  Jednoducho hudbu od „A“ po „Z“, takže je to nevyčerpateľná studnica.

Pri počúvaní príjemnej hudby si objednajte dobrú kávu, drink alebo iné občerstvenie a rozlúčte sa s tohtoročným DJ letom tak ako sa patrí, aby ste mali pekné spomienky a chuť počúvať DJov i zatancovať si znova.

Vstup voľný

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.