DJ Camp: DJ A-Z best & JK Sax a trio Obligatne (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
utorok - 17. 08. 2021 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Ten, kto preferuje chill a leto, tak utorok večer 17. augusta 2021 o 18:00 pred kaviarňou Papa bude stvorený ako pre neho. Vypočuť si budete môcť house music v podaní DJa A-Z Best. A nepríde sám. Privedie so sebou aj šikovného saxofonistu JK (Juozas Kuraitis). Neváhaj a dôjdi si užiť letný relax a stretnutie s priateľmi pri úžasnej hudbe. Okrem nej sú k dispozícii kaviareň Papa aj stánky s občerstvením.

Utorkový večer odštartuje na schodisku do budovy Alfa jazz-popové trio Obligatne z Brna, ktoré založila Slovenka Kristína Mindová spolu s českým bubeníkom Honzom Čumom a basákom Štěpánom Havlom  Z pôvodne sólového projektu pesničkárky je teraz full band. Už čoskoro uzrie svetlo sveta ich prvý singel z pripravovaného debutového albumu Monológ spásy a návštevníci Kulturparku budú mať možnosť vypočuť si novovzniknutú nádejnú  skupinu a ich hudbu po prvý raz aj v Košiciach. Nezaprú vplyvy Alfa Mist alebo Nerez, textovo pripomenú hlboko osobné texty Courtney Bartnett alebo Fathera Johna Mistyho.

Po vystúpení tria už prevezme žezlo DJ A-Z Best, občianskym menom Martin Molnár. Už vo svojich pätnástich rokoch sa začal venovať DJingu a postupne sa stal neoddeliteľnou súčasťou najprestížnejších košických klubov. V roku 2005 si otvoril vlastný STATION music hall, v ktorom ste mali možnosť vidieť a počuť veľa kvalitných slovenských aj zahraničných DJov, kapiel a live projektov. Je jedným zo zakladateľov Asociácie DJov a hudobných producentov Slovenska DJ Camp, ktorá sa venuje vzdelávaniu DJov. V jeho setoch môžete počuť zaujímavé prvky disco, latino, tribal, tech, funky a vocal houseu…  Jednoducho hudbu od „A“ po „Z“.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.