DJ Camp: DJ Martin Haberland – DJ set pure vinyl

Dátum a čas:
utorok - 24. 08. 2021 - 18:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


DJi zo združenia DJov a hudobných producentov DJ Camp predvádzajú svoje dídžejské umenie návštevníkom Leta v Kulturparku každý utorok pred kaviarňou Papa a mixujú hudbu, ktorá sa dobre počúva. Za mixážny pult sa 24. augusta 2021 o 18:00 postaví absolútna špička medzi houseovými DJmi na Slovensku Martin Haberland.

Jeho nekompromisne precízny štýl mixovania a výnimočný cit pre hudbu a publikum, mu pomohli prepracovať sa z takmer neznámeho lokálneho košického DJa do povedomia mnohých fanúšikov klubovej hudby na celom Slovensku i v zahraničí. Svoju DJskú „kariéru“ začal ako rezident v košickom Joy’s Clube v polovici 90. rokov. Spoločne s Rollom Kadelom a Marošom Glaubicom tam položili pevné základy klubovej scény na východnom Slovensku. Stojí za značkami Sunshine Celebration a Music Is Everything. Je stelesnením kvalitnej elektronickej hudby, špičkového mixingu a citu pre výber hudby. Získal si rešpekt DJov a producentov po celom svete. Má za sebou množstvo hraní vo viedenských kluboch i v Čechách. Teraz ho privítame pri šálke dobrej kávy či pivku na domácej pôde pri počúvaní  jeho setov.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.