DJ Camp: Incognito DJ & Tomáš Javnický – saxofón (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
utorok - 20. 07. 2021 - 18:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Otvorený bar, kaviareň, stánky s občerstvením v príjemnom prírodnom prostredí pred kaviarňou Papa a do toho znie každý utorok hudba spoza mixážnych pultov dídžejov. Tentoraz to bude Incognito DJ so saxofonistom Tomášom Javnickým. Návštevníkom spríjemnia počas Leta v Kulturparku podvečer 20. júla 2021 o 18:00 hod.

Košičan Incognito DJ, Erik Horváth, pracuje ako DJ od roku 1993. Len nedávno mu vyšiel filter house  Everybody In The Box, ktorého základňou je skladba k dobrému drinku od Italo House skupiny Black Box a piesne Everybody Everybody z roku 1990, na ktorom spolupracoval s vynikajúcim saxofonistom Tomášom Javnickým, ktorý má za sebou skúsenosti s hudobníkmi z celého sveta.  Už niekoľko rokov spolu vystupujú pod značkou Oldschool DJs alebo Incognito DJ. Tento čerstvý track určite nebude chýbať v jeho DJskom sete. Tak si niečo objednajte a vychutnávajte letný večer pri hudbe. Tohto skúseného dídžeja a producenta môžete stretnúť v Retro Cult Clube, kde pôsobí od roku 2013. Hudbe sa venuje celý život a tanečnú hudbu má jednoducho v krvi. Miluje funky jazz, house music, soulfull. Ich DJ set bude popretkávaný saxofónovými vyhrávkami, sólami a improvizáciou.

Vstup voľný

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.