DJ Camp: Martin Haberland set pure vinyl (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
utorok - 06. 07. 2021 - 18:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


DJi zo združenia DJov a hudobných producentov DJ Camp predvedú svoje dídžejské umenie návštevníkom Leta v Kulturparku každý utorok na pódiu pred kaviarňou Papa a namixujú hudbu, ktorá sa dobre počúva. Ako prvý sa za mixážny pult 6. júla 2021 o 18:00 postaví absolútna špička medzi houseovými DJmi na Slovensku Martin Haberland.

Jeho nekompromisne precízny štýl mixovania a výnimočný cit pre hudbu a publikum, mu pomohli prepracovať sa z takmer neznámeho lokálneho košického DJa do povedomia mnohých fanúšikov klubovej hudby na celom Slovensku i v zahraničí. Svoju DJskú „kariéru“ začal ako rezident v košickom Joy’s Clube v polovici 90. rokov. Spoločne s Rollom Kadelom a Marošom Glaubicom tam položili pevné základy klubovej scény na východnom Slovensku. Stojí za značkami Sunshine Celebration a Music Is Everything. Je stelesnením kvalitnej elektronickej hudby, špičkového mixingu a citu pre výber hudby. Získal si rešpekt DJov a producentov po celom svete. Má za sebou množstvo hraní vo viedenských kluboch i v Čechách. Teraz ho privítame pri šálke dobrej kávy či pivku na domácej pôde pri počúvaní  jeho setov. O týždeň sa o dobrú náladu postarajú ďalší DJi a ich hostia.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.