DJ Camp: Roland Kadela – DJ set (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
utorok - 03. 08. 2021 - 18:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Utorky s DJ Camp pred kaviarňou Papa v rámci Leta v Kulturparku pokračujú aj v auguste ďalším DJsko-muzikantským crossoverom s kvalitným setom house a techno hudby. Počúvať ju môžete v príjemnom prírodnom prostredí parku. Okrem hudby je k dispozícii bar i stánky s občerstvením. Tentoraz vás príde zabávať DJ Roland Kadela. Keď chcete počúvať hudbu, ktorú vám namixuje, nezabudnite prísť a stráviť pekný večer 3. augusta 2021 o 18:00 hod.

Tohto DJa z Košíc rodičia odmalička viedli k hudbe. Už v osemnástich rokoch sa začal DJingu venovať profesionálne. Spolu s Martinom Haberlandom sa stali priekopníkmi underground music na východnom Slovensku. Hudobne sa Kadela viac profiluje techno smerom. Venuje sa aj producentskej práci a ako duo Working Hands produkujú remixy pre košickú rapovú kapelu NNP 3, ktoré vychádzajú aj na vinyloch v Nemecku. V súčasnosti sa venuje okrem DJingu aj svojej vlastnej produkcii. V súčasnosti je rezidentom Jazz Clubu Košice. Je známy svojim citlivým vkusom na tanečnú hudbu. Poslucháčom ponúkne svoj pure vynil set.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.