DJ Vec a Valihora/Modré hory

Dátum a čas:
piatok - 18. 04. 2014 - 18:30 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


valihora-page-001Pozývame vás 18. apríla o 20:30 do Kasární/Kulturparku na freestyle a improvizáciu Trochu inak dvoch známych hudobníkov –  rapera Vec-a a bubeníka Martina Valihoru.

Dve známe mená slovenskej hudobnej scény sa spájajú a prinášajú spoločné turné, na ktorom sa predstavia v spojení bubeník a DJ. Martin Valihora patrí medzi bubenícku špičku na medzinárodnej scéne a má za sebou spoluprácu s mnohými muzikantmi svetovej triedy. Vec ako Branči Kováč je hviezdou domácej hudobnej scény, držiteľ ceny za Najlepší album roka z Radio_Head Awards a autor hitov ako Turista, Branči Kováč, Na horách a ďalších. Na konte má aj víťazstvo na česko-slovenskom šampionáte v DJ-ingu z roku 2001 a účasť na svetovom finále.
Teraz sa rozhodli spojiť svoje sily a vyrážajú na turné. Ide o klubový koncertný program, v ktorom hrajú hlavnú úlohu improvizácia a freestyle. Duel bicie vs. gramofóny a sample na najvyššej úrovni zaručujú jedinečný hudobný zážitok. V rámci koncertu Vec nebude stáť len za „gramcami“, ale pár skladieb zarapuje aj naživo. Dokonca sa možno dočkáme od dvojice Vec a Valihora aj spoločného nového treku,

Vstupné: 5 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.