Dorota Nvotová: More – koncert

Dátum a čas:
piatok - 01. 02. 2019 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Čerstvo vydaný z polovice konceptuálny album More, inšpirovaný cestovateľskou dušou herečky, speváčky, skladateľky, spisovateľky a publicistky Doroty Nvotovej, si budete môcť naživo vypočuť na koncerte v Kasárňach/Kulturparku. V Košiciach ho predstaví 1. februára o 19:00 hod.

Podpísaný album nebude jediné, čo si budú môcť jej priaznivci kúpiť. Vyšlo aj pokračovanie jej autobiografického cestopisu Fulmaya na rázcestí, ktorého kúpou podporíte štúdium nepálskych detí.

Na najnovšom hudobnom diele pracovala Dorota Nvotová šesť rokov. Nájdete na ňom skladby zo všetkých miest, kde žila – Kathmandu, Bratislava, Moskva, Maledivy, Goa. Keďže každá skladba vznikala v inom životnom období, nahrávka vyniká pestrosťou a prekvapivými momentmi. Stále sú to však jej pesničky, iba prístup je iný. Autorka sa spoliehala na svoje texty, silné harmónie a tentoraz aj na hudobníkov Vladislava „Slnka“ Šarišského, Filipa Hittricha a Mariána Slávka, s ktorými bude aj koncertovať.

Vstupné: 6 € v predpredaji/8 € v deň podujatia

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.