Duo Dennyiah – koncert

Dátum a čas:
piatok - 06. 03. 2020 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Sympatická a talentovaná akustická dvojica z Košíc Dennyiah, ktorú tvoria speváčka s obrovským hlasom Denisa „Denny“ Gajarská a gitarista Ľuboš Šoltés,  vo svojej prevažne vlastnej tvorbe a doteraz nezverejnených skladbách spája pop, blues, country, džez či soul. Ako im to spolu ladí, si budú môcť vypočuť poslucháči na koncerte 6. marca 2020 o 20:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku.

Počas svojho štvorročného pôsobenia vystriedali viacerých hudobných spoluhráčov, no nakoniec zotrvali vo dvojici. V hudobnom éteri už rezonuje ich debutujúca skladba Kingdom o vnútornom kráľovstve v každom z nás, ktorá je úvodným singlom z pripravovanej EP platne. Ten sa dočkal aj videoklipu pod režisérskou taktovkou Laca Rychtarika, ktorý chcú vydať v priebehu roka. Nakrúcali ho na chladnom pobreží Škótska. Každý zo songov, ktorý sa objaví na pripravovanom épečku nesie silný rukopis členov dua a typický zvuk.

Vstupné: 10 €

Vstupenky online:

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.