Dennyiah – LIVE stream koncert

Dátum a čas:
utorok - 26. 05. 2020 - 19:30 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Hudobná dvojica z Košíc Dennyiah sa rozhodla premeniť jeden z vašich večerov doma na kráľovstvo a koncertom, odvysielaným prostredníctvom telKE, pozvať do svojho. Skladba Kingdom je práve tou, ktorou speváčka Denisa „Denny“ Gajarská a gitarista Ľuboš Šoltés rozbúrili hladinu hudobnej scény a získali si srdcia poslucháčov. Na marcovom koncerte v Kasárňach/Kulturparku si podmanili publikum a isto si ich bude chcieť vypočuť aj 26. mája 2020 o 19:30 hod. v pohodlí domova.

Úspešný singel je úvodnou skladbou z pripravovanej EP platne, ktorú chcú vydať v tomto roku. Každá z piesní, ktorá sa objaví na nahrávke, nesie podľa hudobníkov ich vlastný silný rukopis a typický zvuk. Pod vizuálom často hranej úspešnej piesne Kingdom je podpísaný režisér Laco Rychtárik. Nakrúcali ho na chladnom pobreží Škótska. Dokonale dotvára atmosféru skladby, ktorá je o vnútornom kráľovstve každého z nás.

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.