DVA – detský výtvarný ateliér – Pop-artová grafika

Dátum a čas:
streda - 30. 09. 2015 - 7:00 - 9:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Workshopy DVA – Detský výtvarný ateliér pokračujú aj v nasledujúcich mesiacoch. Tí najmenší budú tvoriť a spolu s rodičmi či pedagógmi sa tiež naučia, ako výtvarné umenie vznikalo. Do sveta umenia ich zavedú lektori Mgr. art. Petra Housková a Mgr. art. Janka Duchoňová. Malí výtvarníci sa budú stretávať v Kasárňach/Kulturparku v budove Bravo vždy v stredu od 9:00 do 11:00 a v nedeľu v Kunsthalle/Hale umenia od 15:30 do 17:30 hod. Pripravené sú pre nich zaujímavé témy.

Témou ďalšieho výtvarného workshopu pre školy, ktorý sa uskutoční 30. septembra v budove Bravo Kasární/Kulturparku, je Pop-artová grafika (tvorba netradičnej grafiky s témou pop-kultúry). Vytvoríme si netradičnú grafiku na papier, inšpirovanú  mestskou kultúrou a jej vizuálnymi prejavmi  (reklamou, komiksami, filmom, médiami), čiže všetkým, čo nás každodenne obklopuje. Inšpirujeme sa tvorbou najznámejších popartistov Andyho Warhola a Roya Lichtensteina.

Vstupné: 1 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.