EKOTOPFILM – ENVIROFILM 2015 – filmy

Dátum a čas:
pondelok - 23. 11. 2015 - utorok - 24. 11. 2015 - 14:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Medzinárodný filmový festival EKOTOPFILM – ENVIROFILM 2015, ktorý je spoločným projektom dvoch tradičných festivalových podujatí a spája ich myšlienka ochrany životného prostredia, sa dostane do 50 miest na Slovensku. Výnimkou nie sú ani Košice, kde sa budú premietať niektoré najlepšie filmy z tohtoročnej ponuky. Diváci ich uvidia 23. a 24. novembra v Kasárňach/Kulturparku.

Festival sa stal vďaka TOUR celoročným projektom. Dopoludnia sú filmy určené pre detské publikum vo forme Junior festivalu a popoludní pre širokú verejnosť  s výberom filmov a sprievodného programu. V kinosálach sa budú premietať víťazné snímky z celého sveta na tému trvalo udržateľného rozvoja.

Sprievodný program je obohatením filmového festivalu vo forme prezentácií, workshopov, diskusií, promo-stánkov a výstav. Snahou organizátorov je umožniť lokálnym organizáciám a občianskym združeniam prezentovať svoje poslanie, aktivity a činnosti na podporu trvalo udržateľného rozvoja.

K divákom sa dostanú kvalitné dokumentárne filmy, venované trvalo udržateľnému spôsobu života, ochrane životného prostredia, zmene v správaní sa človeka k prírode a v neposlednom rade technologickým a procesným inováciám, ktoré vedú k efektívnejšiemu využívaniu zdrojov našej planéty. Premietanie pre verejnosť sa začína o 16:00 hod.

Viac info: http://www.ekotopfilm.sk/sk/tour/ekotopfilm-tour/

Vstup: voľný

 

  

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.