Electro Swing Fever – swingová noc

Dátum a čas:
piatok - 06. 09. 2019 - sobota - 07. 09. 2019 - 21:00 - 3:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Štartuje nová sezóna obľúbených Electro Swing Fevers z dielne Electro Swing Bohemia. Príďte sa nechať uniesť atmosférou zlatej éry swingu a roztočiť to na parkete v Kasárňach/Kulturparku v Košiciach 6. septembra 2019. Počas tanečnej noci vystúpia skvelí DJs Swing Thing a Max W. Svojím pôvabom a talentom ju ozdobí DJka a tanečníčka Stell the HepCat. s ktorou si strihnete aj swingový workshop. Naučí vás nové grify, nebudete predsa v kúte stáť, ale tancovať.

Tanečná horúčka prepukne o 21. hodine a potrvá ako zvyčajne, do druhej. tretej hodiny ráno. Dovtedy sa totiž bude swingovať. Aby ste nebodaj nezaspali, o to sa postará výbušne energický slovenský DJ Swing Thing. Aby to všetko neťahal sám, pomôže mu osobitý DJ a jeden z málo českých electro-swingových producentov s výnimočným citom pre výber a mix trackov Max W.  Do pohybu všetkých zasvätí na workshope Stell the HepCat.

Vstupné: 5 € v predpredaji/7 € v deň podujatia

Vstupenky online:

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.