Electro Swing Fever – swingová party

Dátum a čas:
sobota - 21. 05. 2016 - 19:00 - 21:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Tanečná májová noc čaká na vyznávačov elektro-swingu v Kasárňach/Kulturparku. Projekt Elektro Swing Fever sa v Košiciach teší nebývalému úspechu, a tak si to budeme môcť zopakovať 21. mája na parkete s hosťami, ktorí zabavia a roztočia na tanečnom parkete všetkých. Zlatá éra swingu a v oblečení, ktoré pristane tomuto obdobiu, sa vracia aspoň na tento večer a my si ju môžeme užiť do sýtosti. Aby ste vedeli ako na to, v úvode večera vás tanečníci z tanečnej školy B-Swing naučia perfektné swingové vychytávky.

Horúcu party rozpália špičkoví performeri a zrejme najžiadanejší electro-swingovi DJs Swing Thing & Papa Django, živá hudba, o ktorú sa postará Jano Kopčák Jazz Band, ale aj  Max W a DayD spoza mixážneho pultu. Spať sa určite nebude.

Swing Thing a Papa Django sú uznávaní zabávači a elegáni. Hlavné piliere Electro Swing Bohemia a dvojica zrejme najvyhľadávanejších swingových a electro-swingových DJs. Každé ich vystúpenie je kombináciou starostlivo vybraných trackov a nesmierneho množstva energie. Za mixážny pult sa postavia DJs DayD a Max W. Naživo zahrá Jano Kopčák Band.

Projekt Electro Swing Fever štartuje o 21:00 a skončí za svitania.

Vstupné: 5 € predpredaj/7 € na mieste


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.