Electro Swing Fever – swingová tanečná noc

Dátum a čas:
sobota - 03. 03. 2018 - nedeľa - 04. 03. 2018 - 19:00 - 0:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


A je to zase tu. Vyznávačov electro-swingu čaká v Kasárňach/Kulturparku pretancovaná sobotňajšia noc. Vychýrená Electro Swing Fever sa 3. marca po šiesty raz vracia do Košíc a sľubuje, že si na nej zoderiete topánky. Vyfintite sa tak, ako bolo zvykom v zlatej ére swingu a zabavte sa na večierku v štýle Veľký Gatsby, ktorý sa začína o 21:00 hod.

Na párty Electro Swing Fever bude najväčším lákadlom premiéra dámskej vokálnej swingovej kapely Paper Moon Trio z Bratislavy. Už odteraz sa môžete tešiť na trojicu šarmantných dám s husľami, ukulele a gitarou. Ich tvorba pozostáva najmä z amerických a anglických džezových piesní z 20. – 40. rokov minulého storočia.

Vystúpi i pražský DJ a producent Max W. a DJ Swing Thing. Svoj Dj set tradičnejšieho swingu si „strihne“ aj Stell The HepCat. Táto DJ-ka a lektorka v jednej osobe povedie aj tanečný workshop. Návštevníkov naučí základy sólo charlestonu a ďalších swingových tancov.

Vstupné: 6 € v predpredaji/8 € v deň podujatia

Vstupenky online:

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.