Electro Swing Fever – swingový koncert

Dátum a čas:
sobota - 21. 11. 2015 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Vyznávačov electro-swingu čaká v Kasárňach/Kulturparku pretancovaná noc, ktorá má štýl. Vychýrená Electro Swing Fever sa v sobotu, 21. novembra, vracia do Košíc a sľubuje, že si na nej zoderiete topánky. Vyfintite sa tak, ako bolo zvykom v zlatej ére swingu a zabavte sa nielen s vyhľadávanými DJs z Electro Swing Bohemia. Line-up totiž obohatí aj energický koncert pražskej kapely MoveBreakers a zábavný swingový workshop.

Hlavnými hviezdami večera budú nepochybne špičkoví performeri, a zrejme najžiadanejší electro-swingoví DJs v našich končinách, Swing Thing & Papa Django. Program tanečnej noci nezabúda ani na živú hudbu. Premiérovo sa na Slovensku predstaví energický hudobný projekt Move Breakers z Prahy. Absenciu nudy a tanec do skorých ranných hodín zaručia pestré electro-swingové selekcie. O tie sa postarajú elegáni z Electro Swing Bohemia. Za mixážny pult sa postaví vyznávač tvrdších beatov, charizmatický DJ Max W. a tiež DJ Swing Garden.

Electro Swing Fever štartuje o 21:00 hod., aktuálne informácie o predpredaji vstupeniek nájdete na facebookových stránkach Electro Swing Bohemia, Kasárne/Kulturpark a K13 – Košické kultúrne centrá.

www.facebook.com/electroswingbohemia

www.facebook.com/K13KosickeKulturneCentra

www.facebook.com/KASARNEKULTURPARK

Vstupné: 4 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.